0 507 684 71 27 - 0 536 582 4068

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Fabrika Böcek İlaçlama

Fabrika Böcek İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Fabrikalar böceklerin yaşaması için en uygun yerlerden biridir Çünkü ayrıntılı temizlik ve ilaçlama yapılmadığı için geceleri boş kaldığı için buralarda barınmak fareler açısından daha kolaydır ayrıca besin bulma açısından da bu fabrikalar böcekler için biçilmiş kaftandır. Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda çalışmanın bir gereği olarak fabrika ilaçlama yapılması gereklidir. Fabrikaların en uç bölgelerinde, çatılarda, yemekhaneye yakın bölgelerde özellikle tekstil fabrikalarının ürünlerinden kaynaklanan ve bazı böceklerin sevdiği ortamlar oluşur.

Fabrika ilaçlama; ilaçlama konusunda eğitimli ve tecrübeye sahip ekip ve teçhizatlar la ve daha sonrasında sağlık açısından doğabilecek sorunları önleyici olarak yapılan bir operasyondur. Bu ortamlarda bulunan zararlı haşerelerin türleri fabrikanın üretim yaptığı sektöre bağlı olarak değişim göstermektedir. Bu böcek türleri ekipler tarafından belirlenir, yuvaları ve barınakları tespit edilerek kesin sonuç veren ilaçlama yöntemi seçilerek en uygun ilaçlama yapılır. İlaçlama ile sağlıklı ve temiz bir ortamda çalışma imkânı amaçlanır. Bunun için gerekli olan önlemler alınarak böcek ve haşere grubunun kökü kurutulur.

Fabrika İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fabrika ilaçlama diğer ev ya da bina ilaçlamalarına nazaran daha zor ve zaman isteyen bir süreçtir. Fabrikalarda en çok bulunan hayvanlardan biri de farelerdir. Farelerin fabrikalara girişleri birçok yoldan olabilir. Bu girişlerin neler olduğu tespit edilir ve kontrol altına alınarak fareler için ilaçlama yöntemleri uygulanır. Fabrika ilaçlama için hangi ilaçlama türünün yapılması gerektiği uzman ekiplerin değerlendirmesi sonucunda ortaya çıkar.

Fabrika Böcek İlaçlama Firmaları

Fabrika ilaçlama profesyonel ilaçlama ekipleri tarafından yapıldığında insan sağlığı açısından hiçbir riski olmaz. Üstelik fabrika ilaçlama yapılırken çalışanların tahliye edilmesi zorunluluğu da yoktur. Fabrika ilaçlama operasyonu devam ederken gündelik fabrika işleri de aynı zamanda yürütülür.

Haşereler için üremenin ve barınmanın en kolay olduğu yerlerin başında fabrikalar gelir. Fabrika ilaçlaması tecrübe gerektirir; çünkü fabrikalar insanların toplu halde yaşadıkları yerler arasındadır.

Fabrika Böcek İlaçlamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fabrika ilaçlaması talebinde bulunduğunuzda alanda bulunan haşerenin yoğunluğuna ve türüne bağlı olarak farklı ilaçlama yöntemleri uygulanabilir. Alana kokulu ilaçlama adı verilen ilaçlama metodu uygulanacak ise alan 4 saat kapalı 2 saat havalandırmak üzere açık olarak toplamda 6 saat kullanılamaz. Fakat jel ilaçlama sistemi uygulanacak ise alanın kısa süreli de olsa kullanım dışı kalması söz konusu değildir. Alanda yapılması gereken ilaçlama kokusuz ilaçlama ise, alanda bir hafta süre ile ıslak temizlik yapılmaması gerekir.

Fabrika Böcek İlaçlama Fiyatları

İnsanların toplu halde yaşadıkları alanlarda tecrübesiz ve belgesiz firmaların ilaçlama yapması kesinlikle son derece tehlikelidir. Tecrübesiz ve belgesiz firmaların kullandıkları ilaçlar tarım kökenli ve kanserojen madde içeren ilaçlardır. Bunun yanı sıra ilaçlama metotları kesinlikle yanlıştır. Bu açıdan ilaçlama yaptıracağınız firmanın yasal olmasına dikkat ediniz.

28 Kasım 2019
99 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN