0 507 684 71 27 - 0 536 582 4068

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Gaziantep’te Dezenfektan Yapan Firmalar

Gaziantep’te Dezenfektan Yapan Firmalar

Gaziantep’te Dezenfektan Yapan Firmalar

Gaziantep’te dezenfektan yapan firmalar arasında Av Böcek İlaçlama olarak bizde dezenfektan yapmaktayız. Camileri, okulları, fabrikaları, resme kurumları kısaca toplu yaşam alanlarının hepsini dezenfektan yapmaktayız. Son zamanlarda düyyayı ve ülkemizi tehtit eden koronavirüs salğınana karşı temizlik ve denfektanın önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için  gerekli önlemleri almak adına, bütün yerleşim yerlerinin dezenfekte edilmesi gerekmelkedir. Evler, apartmanla, bahçeler, okullar, camiler gibi yerleri Gaziantep’te dezenfekten yapan firmalar tarafından dezenfekte edilmektedir.

Dezenfekte Firmaları

Gaziantep böcek ilaçlama şirketi olan firmamız coranavirüs için dezenfekten yapan firmalar arasında en çok tercih edilen firmamız olmuştur. Kullandığımız kimyasal ilaçlar sayesinde başta coronovirüs ve buna benzer mekropları dezenfekte ederek halkımıza bulaşmasını önlüyoruz. Haşere ilaçlama konusunda uzman olduğu kadar dezenfekten yamında da uzmanlığımızı kanıtlamış bulunmaktayız. Bir çok ilaçlama firmalarının elinde bulunmayan dezenfekten ilaçları bünyemizde yeterli stoklarımız ile hizmete hazırız. Ülkemizin ve insanlığın sağlığı için dezenfektan yapıyoruz. Bir telefon kadar yakınız veya www.abocekilaclama.com internet adresimizden de bize ulaşabilirsiniz. Gaziantep haşere ilaçlama firmaları bu konuda duyarlı olmalı ve insan sağlığını tehlikeye sokacak bilinçsiz ilaçlamadan kaçınmalıdır. Firmamız bütün böcek ve haşere ilaçlama ilaçlarında sağlığa zararsız ilaçlar kullanmaktadır. İlaçlama öncesi ve sonrasında firmamız tarafından gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

17 Mart 2020
77 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN