0 507 684 71 27 - 0 536 582 4068

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

AV DOĞA BÖCEK İLAÇLAMA

Kurulduğu 2000 yılından günümüze kadar uzanan süreç içerisinde Av Doğa İlaçlama Firması, kendisini sürekli olarak geliştirmeyi başarmış, böcek ilaçlama sektöründe oldukça iddialı bir konumdadır. Bu durumun doğal sonucu olarak ise; profesyonel bir hizmeti yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle buluşturmayı başarmış durumdadır. Firmamız; uluslararası kalite standartlarının çok üzerinde bir ilaçlama hizmetini sunarak, yaşam alanlarının çok daha sağlıklı bir ortama kavuşmasını mümkün kılmaktadır.

Av Doğa İlaçlama firması olarak sadece küçük bir kesimi değil tüm Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hizmet verebilecek bir kapasite kaliteli, güvenilir ve sağlıklı bir hizmet vermek için çalışıyoruz. Doğruluktan ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden gece gündüz çalışan bir hizmet ağı kuruyoruz. Gaziantep böcek ilaçlama firmaları arasında kendine sağlam bir yer edinmiş firmamız, yaptığı bütün çalışmalarda ilk önceliği insan sağlığı ve sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır.

Müşterilerimizin mutlu olması, sağlıklı bir vücut ve mikrop taşıyan ve saldırgan böceklerden arınmış bir ortam da mümkün olabileceği için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Böcek ve Haşerelerden korunmanın ötesinde evde yaşam alanlarımızın ilaçlanması olası karşılaşabileceğimiz sağlık sorunlarının önünü geçebileceği gibi evde ve konutlarımızda istenmeyen misafirlerimizin olmasını önlemek için gereken uygulamanın adıdır aslında böcek ilaçlama.

Evlerimizde ve genel yaşam alanlarımızda karşılaştığımız fare, pire, hamamböceği, tahtakurusu gibi birçok haşere türlerini sağlık bakanlığı onaylı firmamız tarafından yapılan uygulamalar ile garantili çözümlerin yanında uzun vadede verdiğimiz sınırsız hizmet garantisi ile siz müşterilerimizin bir telefon kadar uzağındayız. Evlerimizde haşere tespiti yapamıyorsak eğer panik yapmadan firmamıza ulaşıp gerekli görüşmenin ardından adresinize gelip keşif yapmakta ve problemi hemen o anda bitirebilecek donanıma sahip çalışma arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz.