0 507 684 71 27 - 0 536 582 4068

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Okul İlaçlama

Okul İlaçlama

Okul Böcek İlaçlama

Çocuklarımızın eğitim yuvası olan okullar aynı zamanda mikrop yuvasıdır. Birçok zararlı mikrop, bakteri ve böceğin bulunduğu okullarda akrep ve fare gibi hayvanlara da çok rastlanmaktadır. Bu yüzden okul ilaçlama oldukça önemli ve ciddi bir iştir.

Gaziantep okul ilaçlama firmaları arasında lider olan Av Doğa İlaçlama olarak  tüm okullarda okulların ilaçlanmasını sağlıyoruz. Birbirinden farklı böcek sorununun çözülmesi için gerekli olan tüm ekipmanlarımız ve uzman personelimiz size destek verecektir. Her zaman karlı çözümlerle hareket edeceğiniz birçok ilaçlama yöntemi ile birçok sorundan tek seferde kurtulmanız mümkün olmaktadır.

Çocuklarınızın sağlığını her zaman korumak ve ortak kullanım alanlardaki hijyeni en üst düzeyde yaşatmak için firmamızla iletişime geçerek talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Okul İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Okul ilaçlama okulun tatil olduğu günlerde tespit edilen haşere türlerine yönelik ilaçların uygulanmasıyla yapılır. Sıkça tercih edilen jel ilaçlama yöntemiyle her zaman güvenli ve etkili çözümlerin ortaya çıktığı bilinmektedir.

Eğitim kurumlarımızda temiz yaşam alanlarının sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri alan ekibimiz, profesyonel ilaçlama teknikleri ile her türlü böceğin, kemirgen ve sürüngenin yok edilmesini sağlamaktadır. Evinizdeki zararlılardan kurtulmak için her zaman sorunsuz bir şekilde hizmet alacağınız ekibimiz, okul ve iş yerlerinde de her zaman en iyi çözümleri bulmanızı sağlamaktadır.

Pire ve Kene İlaçlama

Çok sık rastlanan sorunlardan biri olan pire ilaçlama ile okulların dışında ve içinde ilgili yöntemler kullanılarak ilaçlama yapılmaktadır.

İstilanın tespit edildiği bölgelere uygulanan ve birkaç saat girilmemesi gereken okullar, ilacın etki süresi geçtikten sonra en iyi şekilde temizlenerek böceklerin ya da diğer canlıların yok edilmesini sağlar. Uygulamanın sonuçları %100 başarılıdır. Bu yüzden ilaçlama çözümlerinde olası riskler söz konusu olduğunda ücretsiz olarak uygulamanın tekrarlanması söz konusu olabilir.

Fare İlaçlama

Ciddi bir sorun olan fare ilaçlama konusunda hizmet veren ekibimiz, belirli bölgelere çeşitli istasyonlar kurarak, yemlerle farelerin kesin olarak yok edilmesini sağlar. Farelerin yok edilmesi bazı durumlarda zaman alabilir. Çünkü genelde aileleriyle birlikte mekânı istila eden onlarca hatta yüzlerce farenin varlığı söz konusu olabilir. İlaçlama konusunda en iyi çözümü bulacağınız Av Doğa İlaçlama ile kemirgen istilasına son verebilirsiniz.

Haşere İlaçlama

Evinizdeki tüm zararlılardan kurtulmanızı sağlayan haşere ilaçlama çözümleri ile en sık rastlanan hamam böceği, karınca, sivrisinek ve karasinek gibi zararlılardan kurtulmak mümkün olabilir. Çok sık görüne bu böcekler özellikle bahar ve yaz aylarında uygulanmaktadır.

Okul İlaçlama Fiyatları

Okul temizliği kadar düzenli aralıklarla okulların ilaçlanması da gerekebilir. Bu durumda okul ilaçlama hizmetimizden periyodik olarak da yararlanabilirsiniz. Okul Aile birliği ya da okul yönetiminin talebi üzerine gelen ekibimiz, her zaman en iyi şekilde okulların ilaçlanmasını sağlamaktadır.

Zaman kaybı yaşanmadan ve net çözümler sunarak hizmet veren Av Doğa İlaçlama ile her zaman %100 müşteri memnuniyeti sağlayan ekibimiz başarılı çözümler sunmaktadır. Fiyat açısından oldukça ekonomik olan ilaçlama çözümlerimizle her zaman ilk tercihiniz Av Doğa İlaçlama olacak.

Okulların dış alanlarında da peyzaj çözümleri sunan ilaçlama firmamız, müşteri memnuniyetini garantileyen hizmet anlayışıyla her zaman sizi sorunlardan kurtaracaktır.

Tecrübeli Ekip, %100 Çözüm

Tecrübeli ekibimizin deneyimiyle zararlıların saklandığı alanlar tespit edilerek en kısa sürede yok edilmeleri sağlanmaktadır. Bu yüzden profesyonel olarak hizmet alabileceğiniz firmamız ile okulunuzda en verimli şekilde çalışarak problemden kesin olarak kurtulmanız sağlanacaktır.

Profesyonel çözümleri ve uygulamalarıyla her türlü zararlıdan kesin olarak kurtulmanızı sağlayacak olan uzmanlarımız en iyi çözümlerle problem çözme özelliğini uygulamaktadır. Av Doğa, en uygun ve en ucuz okul ilaçlama hizmeti sunmakta olan firmadır. Üstelik bu hizmetini gerekli belgeler ve okul ilaçlama tutanağı gözeterek yapar.

27 Ağustos 2019
131 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN