0 507 684 71 27 - 0 536 582 4068

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Villa İlaçlama

Villa İlaçlama

Villa İlaçlama

Haşerelerin ve böceklerin özellikle ilkbahar-yaz aylarının gelmesiyle toprak yüzeyine çıkarak yumurtlama evresine geçtiği ve çoğaldığı bilinen gerçeklerdendir. Özellikle de eviniz kırsaldaysa, bahçe içindeyse veyahut müstakil ev, villa statüsündeyse böcekler ve diğer haşerelerle uğraşmak bir kâbus haline dönüşebilir.

Villa İlaçlama Nasıl Yapılır?

Özellikle villalar, bahçe içinde doğa keyfini çıkarabileceğiniz ev modellerindendir. Ama bahçeyle bir zeminde yeşilliklerle iç içe yaşadığınız villanızı istenmeyen böcek ve haşerelerle paylaşmak zorunda değilsiniz. Bunun için Av Doğa İlaçlama size villa ilaçlama hizmeti vererek bu sorunlardan kurtulmanız için %100 çözüm üretmektedir.

Bu gibi durumlarda kendi imkanlarınız dahilinde ne kadar da evlerinizi ya da mekanlarınızı flitlerseniz filtreleyin, hangi marka ve kalitedeki ilaçlarla, kimyasallarla ilaçlarsanız ilaçlayın böcek baskınlarının önüne geçemeyebilirsiniz. Kapılara ya da pencerelere takılan sineklikler bile haşere baskınlarına çare olmayacaktır.

Bu durumda profesyonel destek kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Villanızın iç ve dış alanlarının etkin bir şekilde ilaçlanması gerekmektedir.

Neden Profesyonel Böcek İlaçlama Tercih Etmelisiniz?

Siz ne yaparsanız yapın hangi önlemleri alırsanız alın duvarda, tavanlarda gezen akrepler, dolaplarınızın içinde dolaşan hamam böcekleri, sinekler, sivrisinekler hatta kırkayaklar ve fareler yine evinizdeki istenmeyen ziyaretçiler olarak sizi rahatsız etmeye devam edecektir.

Üstelikte bu konuda evlerinizde bilinçsizce kullandığınız zehirli kimyasallarla böcek ilaçlama yapacağız derken küçük çocuklarınız için büyük tehlikelere hatta ölümlerin yaşanmasına dahi kapı aralayabilirsiniz. Sonuç olarak haşere ilaçlaması konusunda uzman olan profesyonel ekiplerden yararlanmak yapmanız gereken en doğru hareket olacaktır.

Haşere konusunda biyologlar ve ziraat mühendisi koordinesiyle çalışarak hizmet veren uzman ve profesyonel ekibimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Villa İlaçlama Alanında Neler Yapıyoruz?

Karasinek mücadelesi, sivrisinek – larva mücadelesi, uçkun mücadelesi, arı, karınca, uçan karınca istilası, termit, kene, kemirgenler ve birçok canlı üzerinde gerçekleştirilmektedir.

Bulaşıcı ve ölümcül hastalık taşıma riski olan farelerden sonsuza dek kurtulmak isterseniz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip ekiplerimizden yardım almak olacak. Profesyonel çözümlerimizle her zaman hizmetinizde olan villa ilaçlama firması Av Doğa ilaçlamadır

Villa İlaçlamada Uyguladığımız İşlemler

Özel olarak hazırlanmış olan preparatlarla haşerelerin bulunduğu bölgelere aktarma uygulamaları, enjeksiyon uygulanamayacak olan bölgelerde böcek yemleri yerleştirmek suretiyle haşere dezenfektesi, jelle, kokusuz ilaçlar, havaya karışmayan özel mikro kapsül uygulamaları, yoğun haşerelerin istila ettiği ortamlarda ULV yöntemiyle mikro partikül püskürtme yöntemleridir.

Tüm bunların yanı sıra fare ya da sıçanlar üzerinde uygulanan yem istasyonları, özel trap üniteleri kullanımı, bakanlığınca onaylanmış olan insan sağlığına zararsız yemler ve kimyasallar kemirgenler üzerinde uyguladığımız haşerelerle savaş yöntemlerindendir.

Yukarda hizmetini verdiğimiz haşere ilaçlama tiplerinin yanı sıra karınca, güve, sinek vb. cinsleri gözle görülebilen haşerelerdir. Oysaki bir de işin görünmeyen boyutu var. Örneğin halılılarınızın üzerine yayılarak gözle görünmeyen ama hızla üreyerek evlerinizi kaplayan üstelik de astımlı – alerji gibi sorunları olan kişilere zarar veren haşereler konusunda da yine en dike çözümlerimiz bulunmaktadır.

Villa İlaçlamada Profesyonel Çözümler

Ek olarak yukarda bahsettiğimiz haşereler belki de diğerlerinin yanında çok daha masum olabilir. Çünkü kapılarınızın dışında yüksek dozda öldürücü zehirlerle silahlanmış olan kene gibi canlılar kol geziyor dahi olabilir.

Evlerinize ev hayvanlarınızla ya da farklı yollardan sıza bilen öldürücü keneler naivoris adlı virüsle sizi kırım kongo virüsü dahi bulaştırabilir. Bilindiği gibi bu son derece öldürücü bir virüstür. Ülkemizin iklimi uygun olduğundan Türkiye’de keneye sıklıkla rastlanmaktadır. Bahçede, yeşilliklerin üzerine yaşayan bu canlı, konak olarak evcil hayvanları da kullandığından evcil hayvanınızla evinize kadar girmemesi içten bile değildir.

Bu nedenle evinizde kene fark ettiğinizde hemen uzman haşere ekibimizi arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kene, pire ya da diğer haşerelerin bulunduğu her türlü mekânda profesyonel böcek ilaçlama tekniklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Üstelik bu hizmeti villa ilaçlama fiyatları bakımından en uygun, en ucuz şekilde sağlamaktayız. 

27 Ağustos 2019
95 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN